Ako získať peniažky navyše a nenarobiť sa

Autor: Lena Košková | 17.6.2015 o 10:50 | Karma článku: 3,94 | Prečítané:  945x

Kto by to nechcel? Popri práci si privyrobiť nejaké peniažky navyše. Tu je niekoľko možností ako nato :)

Áno, peniaze navyše sa zídu. Bolo by pekné keby spadli z neba, alebo sme ich niekde našli pohodené, ale to sa asi nestane. Takže v prípade, ze ich chcete viac, treba urobiť niečo preto.

Len nedávno som si prečítala 1 príbeh :D .

Ján chodil do kostola a modlil sa k Bohu. "Bože daj, aby som vyhral v lote, veľmi ťa o to prosím." Žiaľ, nič sa nestalo, tak Ján o týždeň prišiel do kostola znovu, hovoriac: "Pane Bože, prosím, daj aby som vyhral v lote, naozaj tie peniaze potrebujem..."

Nič sa nestalo. Tak sa o týždeň vybral Ján do kostola znovu, znova sa obrátil k oltáru a hovoril: " Pane Bože, prosím daj aby som vyhral v tom lote, som milý, dobrý, vážim si peniaze, som dobrý k mojej žene a peniazmi chcem pomôcť svojej rodine."

V tom sa nad Jánom zjavilo svetlo a ozval sa hlas: "Ján, tak si kúp žreb, keď chceš aby som ti pomohol vyhrať v lote."

A takto to chodí aj v skutočnosti. Ľudia by chceli všetko mať, sťažujú sa, závidia, lamentujú, ohovárajú, sú nešťastní a smutní, ale čo robia preto, aby získali čo chcú?

Nič.

Pretože nato nemajú čas, nemajú nato možnosti, urobia to zajtra, nie sú dostatočne vzdelaní, oni nato nie sú, a milión ďalších výhovoriek.

Popravde máte všetko čo potrebujete, len musíte prekonať lenivosť a strach a konečne niečo spraviť!!!

 

To čo dáte, sa niekoľko násobne vráti.

Nato, aby sme do života dostali niečo nové, treba začať nejakou zmenou. Otvoriť sa možnostiam. A dať si cieľ. S cieľom ide všetko omnoho ľahšie.

Takže keď si chcete privyrobiť peniaze, dajte si v prvom rade cieľ, koľko do akého dátumu. Nato, aby sa cieľ splnil, musíme preto niečo urobiť.

1. čas - podľa obsahu šatníka, peniaze - obmedzené

Napríklad pretriediť veci, ktoré nenosíme, nepoužívame, nepotrebujeme. Pretože ak sme niečo viac ako 6 mesiacov nepoužili, verte mi, už to nepotrebujete, a niekto iný zato veľmi rád zaplatí.

Čiže najprv pretriedime skrine s oblečením, skrinky v kuchyni, spotrebiče, dvd, cd,... Ďalší krok je pofotiť, vytvoriť ponuku. Že kde? Napríklad na sociálnej sieti. Kto v tejto dobe nie je členom nejakej sociálnej siete? Alebo rôzne bazárové stránky, kde sa dajú po registrácii vytvoriť inzeráty zadarmo. Takéto blšie trhy sa organizujú cez víkend aj live, ktorých sa po registrácii, a uhradení poplatku, môžete tiež zúčastniť.

2. čas - minimálny, peniaze - neobmedzené

Ďalšou možnosťou je sieťový marketing, takzvaný multi-level marketing. Biznis, na ktorom je momentálne postavené takmer všetko, ako napríklad najznámejšia fast-foodova franchiza- McDonald.

Princíp? Najjednoduchší. Duplikácia. Všetko funguje a po pridaní sa do systému sa ani nečudujem. Samozrejme je potrebný nejaký ten kapitál a produkt, ktorý funguje. Potom to už ide samé. Jedná sa o obchod 21. storočia. Rozmáhanie a trend.

Prečo? Pretože robiť reklamu produktu a dostávať zato peniažky je úplne jednoduché, zvládne to každý, nenáročné na čas a ešte aj zarobíš.

3. čas - podľa kreativity a zručností, peniaze - neobmedzené

Ďalšou možnosťou je blogovanie :). Úplne skvelé, len treba vedieť o čom, a treba začať.

Čiže upresniť si, o čom blog bude, podla toho vymyslieť názov. Máte nejaké hobby o ktorom by ste chceli niekomu povedať? Robíte niečo veľmi rád a ste v tom expert? Potom neváhajte a poďte do toho.

Samozrejme si musíte vytvoriť blog na nejakej self-hosting stránke, kde je zárobková činnosť možná. Za túto stránku a jej servis je potrebné zaplatiť, ale tak systém funguje. Či už v podnikaní, alebo v reálnom živote.

Ja milujem pomáhať ľudom a zarábať peniažky. Preto robím všetky tipy naraz :D. A vrelo to môžem odporúčať aj vám.

Ďakujem :)

 

 

 

 

 


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?